ZÁKLADNÍ ŠKOLA A GYMNÁZIUM VODŇANY

  • a.jpg
  • b.jpg
  • c.jpg
  • d.jpg

1.9.
Zahájení školního roku (první ročníky v 9:00 galerie MÚ Vodňany)

12.9.
Podzimní maturity - profilová část

partneři školy

 

 



I.NG
třídní učitelka: Mgr. Klára Hunešová

Barešová Hana
Bastl Albert
Benda Radek
Brabenec Radek
Brejchová Adéla
Brož Vojtěch
Furišová Tereza
Hazuková Eva
Klinecká Anna
Lohonková Eliška
Neuman Jakub
Nguyen Thao Linh
Rypota Tomáš
Shcherbanyuk Mykola
Šrámková Tereza
Tlapa Jan
Tománek Jiří
Velková Denisa
Záhorka Antonín
 

 

II. NG
třídní učitel: Mgr. Michael Sekyrka

Blacká Viktorie
Böhmová Nikola
Fleischman Richard
Handšuh Karel
Hryzbil Jaroslav
Hynková Antonie
Kavanová Anna Marie
Klecán Jakub
Laněk Bohuslav
Laněk Karel
Prajerová Markéta
Sekyra Šimon
Šáchová Martina
Tůmová Denisa
Veselá Annemarie
Veselý Václav
Zajfert Adam
Zuzaňáková Tina
 

III. NG
třídní učitel: Mgr. Jaroslav Truhlář

Brandýsová Veronika
Dvořák Dominik
Heřman Václav
Holá Eliška
Chalupecká Anna
Kochrdová Milena
Kotlínová Eliška
Kulíř Ondřej
Kunová Anna
Laibrt Lucas
Lučivňák Daniel
Mikeš Jakub
Steierová Eliška
Steinocherová Veronika
Šimoník Richard
Štěpánková Jitka
Tlapová Markéta
Trubka Tomáš
Vlasáková Kateřina
Vlasáková Michaela
 

IV. NG
třídní učitel: Mgr. Radek Čejka

Brož Adam
Brtna Aleš
Földesi Filip
Grillová Denisa
Kiewegová Kateřina
Kyselková Johana
Langer Karel
Madarová Kateřina
Manzyuk Ivan
Manzyuk Bohdan
Novotný Filip
Plachta Matěj
Průchová Daniela
Seberová Petra
Schrenk Libor
Šesták Stanislav
Šípková Adéla
Trčka Vojtěch

1. VG
třídní učitelka: Mgr. Marie Karfíková

Bercziková Eliška
Dudák Jakub
Halodová Klára
Hrňa Jonatan
Hronková Kateřina
Churáčková Karolína
Loudová Michaela
Macáková Sára
Malá Kateřina
Nováková Zdeňka
Sladová Zuzana
Schacherl Petr
Pužej Šimon
Ryšlinková Čeňka
Tran Viet Hung
Vondrášková Kristýna

2. VG
třídní učitelka: Mgr. Milena Čejková

Bartošová Kateřina
Čížková Martina
Duong Tran Nu Thuy
Houdková Dominika
Iral Adam
Kočárníková Kristýna
Kuželová Barbora
Lišková Alexandra
Mikešová Valerie
Nosková Klára
Piačková Vanda
Průcha Josef
Roušal Miroslav
Šlosková Aneta

3. VG

třídní učitelka: Mgr. Petra Dudáková

Hubáček Dominik
Hunešová Anna
Kačírek Dominik
Kyselková Františka
Piskáčková Šárka
Pužejová Adéla
Tlapová Alžběta
Truhlářová Alžběta
Pěstová Tereza

4. VG
třídní učitel: Mgr. Luděk Polák

Bačová Barbora
Brtna Jan
Brückner Lukáš
Churáčková Adéla
Halodová Veronika
Hojek Tomáš
Kondelí Petr
Kuna Zdeněk
Lacinová Alexandra
Majerová Markéta
Moldavchuk Yaroslav
Novák Radek
Nováková Eva
Podlešáková Petra
Rédlová Žaneta
Řeřicha Jan
Schrenková Věra
Šíslová Eliška
Trojan Antonín
Truhlářová Eliška
Velek Vít
Vítovcová Nikola
Zárubová Dominika